Consulting i wsparcie

IT w firmie do nie dawana było tylko kosztem, w tej chwili bez systemów informatycznych wiele organizacji nie jest wstanie w ogóle pracować. Niezawodność rozwiązań informatycznych jest kluczowym elementem. Przerwa w pracy systemu informatycznego wiąże się ze stratami dla firmy, a odpowiedzialność za zaistniałą sytuację obarcza się Dział IT. Jednocześnie oczekuje się od niego natychmiastowego usunięcia problemu. Co jeśli brakuje czasu, ludzi lub wiedzy?

consulting-i-wsparcie-blok-1
consulting-i-wsparcie-doradztwo

Doradztwo techniczne

Masz problem informatyczny? Potrzebujesz konsultacji lub merytorycznej rozmowy? Nasi inżynierowe kochają wyzwania, im bardziej skomplikowany problem tym bardziej ucieszy ich jego rozwiązanie. Napisz lub zadzwoń, daj im trochę radości.

Zaawansowana opieka IT

Sprawdź nasz opiekę serwisowa w ramach której zapewniamy:

  • bezpośredni dostęp do wiedzy i bogatego doświadczenia naszych inżynierów,
  • monitorowanie pracy systemów informatycznych i ich konserwacja (m.in. ulepszanie konfiguracji, aktualizacje oprogramowania),
  • w przypadku awarii – przywrócenie funkcjonalności systemu informatycznego w gwarantowanym czasie,
  • natychmiastowy dostęp do urządzeń serwisowych przez uruchomienie dedykowanego magazynu w siedzibie Klienta.

Opiekę serwisową nad systemami informatycznymi powierza się zaufanej firmie, dlatego zapraszamy Cię do udziału w programie „Testuj bez ryzyka”. Pozwala on skorzystać z BEZPŁATNEJ interwencji serwisowej naszego inżyniera.

sieci-i-lacznosc-lan-wan

Zainteresowała Cię nasza oferta?

Skontaktuj się z nami aby dowiedzieć się więcej