Inteligentna sieci i łączność

Zdefiniuj swoją siec na nowo z nami.  Stawiamy tylko na najnowsze i najlepsze rozwiązania sprawdzony producentów. Masz dość skomplikowanej sieci w swojej organizacji? Uprościmy twoje rozwiązanie! Postaw na software-defined networking zapewniając zarzadzanie  typu point-and-click , automatyzację opartą na polityce, która śledzi użytkowników i urządzenia na poziomie całego rozwiązania, niezależnie od tego, w jaki sposób są połączone.

sieci-i-lacznosc-inteligentna-siec-1
sieci-i-lacznosc-lan-wan

Systemy LAN/WAN

Sieć LAN to najbardziej powszechny sposób połączania ze sobą komputerów. Sieci LAN otaczają nas w pracy czy w domu, coraz częściej oprócz podstawowej transmisji danych służą do transmisji głosu, obrazu, danych przemysłowych. W zależności od użytych mediów transmisyjnych (skrętka miedziana) coraz częściej przenoszą także energie elektryczna zasilając mniejsze elementy aktywne sieci. Przy tak szerokim spektrum wykorzystania sieci LAN staja się infrastruktura krytyczna bez której praca każdego nowoczesnego przedsiębiorstwa była by sparaliżowana. Dlatego prawidłowo zaprojektowana a następnie wdrożona siec LAN, to gwarancja solidnej podstawy do rozwoju firmy.

Nasi inżynierowie wykonają dla Państwa:

  • Analizę potrzeb
  • Wykonają audyt istniejących rozwiązań
  • Przedstawia kosztorys inwestycji z uwzględnieniem wyboru optymalnej technologii
  • Wykonają projekt sieci LAN
  • Wykonają wdrożenie
  • Dostarcza dokumentacje powykonawcza

Sieci bezprzewodowe

Sieci bezprzewodowe są dziś równie, a nawet bardziej popularne od sieci przewodowych. Wszędzie tam gdzie użytkownik nie jest zmuszony do korzystania z przyłącza sieciowego opartego na kablu, właśnie dzięki transmisji bezprzewodowej uzyskuje on swobodę poruszania oraz elastyczność, jak i zostają obniżone koszty wynikające z potrzeby inwestycji w okablowanie, przy jednoczesnym zapewnieniu przepustowości transferu danych na poziomie 100 Mb/s a nawet 1 Gb/s.

Zdobyte przez nas kompetencje pozwolą na zrealizowanie:

  • Dogłębnego zrozumienia Państwa potrzeb, i tym samym dobru jak najbardziej korzystnego wydajnościowo i cenowo rozwiązania
  • Rozwiązanie zaistniałych problemów w posiadanych systemach bezprzewodowych
sieci-i-lacznosc-wireless
sieci-i-lacznosc-vpn

VPN i zdalny dostęp

Sieć Internet jest medium bardzo powszechnym. Stanowi doskonałe łącze dla potrzeb organizacji zdalnego dostępu do wewnętrznych zasobów organizacji, np. z wykorzystaniem technologii VPN opartej o protokoły IPSec i SSL.

Proponowane przez nas rozwiązania zapewniają wnikliwą analizę ruchu internetowego z dokładnością do aplikacji a wręcz konkretnej funkcjonalności.

Systemy niskoprądowe

Instalacje niskoprądowe stanowią systemy zapewniające bezpieczeństwo na wielu płaszczyznach i swoim zakresem obejmują szeroki wachlarz możliwości począwszy od monitoringu wizyjnego kończąc na zarządzaniu systemami całych obiektów. Poprzez wykorzystanie czujników oraz detektorów, należących do systemu, istnieje możliwość nadzoru nadzoru nad chociażby próbami włamania czy też zagrożeniami w postaci np. pożarów. Do systemów nieskoprądowych zaliczane są również systemy audio- pozwalające na obsługę i nagrywanie rozmów telefonicznych, konferencji oraz obsługi głosowań jak i również sieci komputerowe LAN.

sieci-i-lacznosc-systemy-niskopradowe

Zainteresowała Cię nasza oferta?

Skontaktuj się z nami aby dowiedzieć się więcej